Kompanija Difol imala je zadovoljstvo da ugosti predstavnike kompanije ORAFOL, jednog od vodećih svetskih proizvođača samolepljivih folija i rešenja za vizuelne komunikacije. U okviru zvanične posete, Difol su posetili dr Jonas Kelš, menadžer za stratešku prodaju i Ričard Bahora, menadžer za razvoj poslovanja u oblasti grafičkih rešenja.
Tokom sastanaka razgovaralo se o daljem unapređenju saradnje, razvoju tržišta i novim mogućnostima u oblasti grafičkih materijala i vizuelnih komunikacija. Posebna pažnja bila je usmerena na inovativna rešenja namenjena reklamnoj industriji, brendiranju vozila, digitalnoj štampi i savremenim načinima vizuelnog predstavljanja kompanija i proizvoda.
Predstavnici kompanije ORAFOL izrazili su zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom sa kompanijom Difol, ističući značaj pouzdanog partnera koji uspešno odgovara na zahteve tržišta i korisnicima pruža visok nivo podrške i stručnosti. Sa druge strane, tim Difola imao je priliku da razmeni iskustva i stekne dodatna saznanja o budućim pravcima razvoja proizvoda i tržišnim trendovima.
Pored poslovnih tema, poseta je bila i prilika za jačanje partnerskih odnosa i planiranje budućih zajedničkih aktivnosti. Ovakvi susreti predstavljaju važan korak u daljem razvoju saradnje između kompanija ORAFOL i Difol, sa zajedničkim ciljem pružanja vrhunskih proizvoda i kvalitetne podrške kupcima na regionalnom tržištu.
Kompanija Difol zahvaljuje gostima iz kompanije ORAFOL na poseti i raduje se nastavku uspešne saradnje i budućim zajedničkim projektima.



